Ogłoszenia parafialne na tydzień 31 marca – 7 kwietnia 2019 r.

IV Niedziela Czasu Pasyjnego

Nabożeństwo w następną niedzielę 07.04. o zwykłej porze – godz. 10.00 z możliwością przystąpienia do Komunii Świętej. Gościnnie kazanie wygłosi pastor Kazimierz Barczuk. Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie przy kawie z naszym gościem.

W pozostałych kościołach: w Szopienicach, Mysłowicach i Sosnowcu nabożeństwa o zwykłych porach z możliwością przystąpienia do Komunii Świętej.

Trwają tygodniowe nabożeństwa pasyjne.  Szczegóły w zestawieniu tabelarycznym poniżej.

Tegoroczne wspólne rekolekcje dla dzieci odbędą się w Mysłowicach, w salce parafialnej, w najbliższy czwartek i piątek o 17.00 (do 18.30). W programie śpiew, lekcja biblijna, zabawy  i konkursy, a także możliwość poznania pasji ks. Roberta, czyli wyścigów samochodowych. W związku z tym w naszej parafii, w najbliższy czwartek nie będzie lekcji religii. Zapraszamy dzieci do Mysłowic.

06.04. tj. w najbliższą sobotę w Katowicach odbędzie się diecezjalne spotkanie konfirmantów i ich rodziców oraz diecezjalne spotkanie pracowników służby zdrowia. Początek wspólnym nabożeństwem w kościele przy ul. Warszawskiej o godz. 10.00.

Do modlitwy załączamy prośbę o powołania. W tej sprawie specjalnie napisał do nas list pasterski Biskup Jerzy Samiec.

W Hołdunowie w sobotę 6 kwietnia odbędzie się Kolacja paschalna, wzorowana na ostatniej wieczerzy Pana Jezusa. Wejściówki dla osób, które się zgłosiły, są już do odebrania, w miejscach w których dokonano zgłoszenia.

08.04. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne Spotkanie z Wiarą, które poprowadzi Roman Fenger. O czym są nasze spotkania – przeczytasz w tym miejscu.

13.04. odbędzie się diecezjalne śniadanie dla mężczyzn (w Chorzowie).

Zachęcamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Szczegóły w kolejnym wpisie na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na WIDOWISKO PASYJNE zatytułowane “a jednak nadzieja…” według scenariusza Miłosza Markiewicza z udziałem aktorów Teatru Śląskiego w Katowicach, Józefa Skrzeka i naszego Ewanagelickiego Chóru “Jubilate Deo” z Mysłowic.

Zapraszamy w piątek przed Niedziela Palmową (12.04.) przed katolicki kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Katowicach-Szopienicach-Burowcu (ul. Siewna 25). Początek, godz. 19.30.

DataHołdunówSzopieniceSosnowiecMysłowice
07.04.2019 r.
V Niedziela czasu pasyjnego
10:00 ✟8:45 ✟11:30 ✟8:30 ✟
02.04.2019 r.-----------------------17:00----------------------------------------------
03.04.2019 r.----------------------------------------------17:15-----------------------
04.04.2019 r.17:00---------------------------------------------------------------------
05.04.2019 r.---------------------------------------------------------------------17.00

✟ – Nabożeństwo z Komunią Świętą

Jedna myśl na “Ogłoszenia parafialne na tydzień 31 marca – 7 kwietnia 2019 r.

  1. W czasie poszukiwania w internecie pożądanych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twoje działania . Koniecznie będę rekomendował to miejsce i częściej tu zaglądał aby poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.