Nabożeństwa niedzielne
Odby­wają się w każdą niedzielę w koś­ciele św. Trójcy o godz. 10:00. W niektóre niedziele nabożeństwa mogą mieć miejsce o innej porze. 

Nabożeństwa świąteczne
Odby­wają się w koś­ciele św. Trójcy o godz. 10:00 oprócz Wielkanocy – 8.00 oraz świąt przypadających w dzień “roboczy” – 17.00

Nabożeństwa tygod­niowe (czwartek)
Odby­wają się w okre­sie adwentu i pasji w koś­ciele św. Trójcy o godz. 17:00

Spotkania z WIARĄ (wtorek)
Odby­wają się co dwa tygodnie, we wtorki o 18.00.

 1. Szczęść Boże, proszę Księdza o informacje, w jakich godzinach będą nabożeństwa w okresie świątecznym i które będą z komunią. Oraz czy będą wymagane zapisy.
  Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie
  Eliza Proksa

  1. Pani pytanie przesłałem za pośrednictwem e-mail do ks. Adama Maliny z prośbą o udzielenie odpowiedzi.

 2. Szczęść Boże,
  planujemy następujący porządek nabożeństw – Wigilia – 17.00 w Hołdunowie, 15.30 w Mysłowicach i 22.00 w Szopienicach. W pierwsze święto o 8.30 w Mysłowicach i 10.00 w Hołdunowie, w drugie święto o 9.45 w Szopienicach (nie podaję tu terminów w kościele w Sosnowcu, ponieważ sosnowiecki kościół jest najmniejszy i przez to może pomieścić najmniejszą liczbę osób).
  Ze względu na sytuację epidemiczną zachęcamy w miarę możliwości do korzystania z nabożeństw w dużych kościołach w Mysłowicach i Szopienicach. W związku z powyższym i przewidywaną frekwencją prosimy też, aby zgłaszać chęć uczestniczenia w nabożeństwie wigilijnym w Hołdunowie (o 17.00). Gdy okaże się, że będzie zbyt dużo osób, które będą chciały wziąć w nim udział, zorganizujemy drugie nabożeństwo. Proszę zatem śledzić informacje o nabożeństwach na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.